...

انجام پایان نامه دکتری از 0 تا 100-قیمت و کیفیت- با چاپ مقاله

فصل های پایان نامه دکتری
انجام پایان نامه دکتری
نگارش مشاوره و انجام پایان نامه دکتری و رساله دکتری

سلام، به سایت کاسپین خوش آمدید

حتما، کار انجام پایان نامه دکتری خودتان را شروع کرده اید و یا در حال آماده سازی شرایط برای شروع پایان نامه خود هستید.

در این بخش تلاش می کنیم تا تجربیات خود در زمینه انجام پایان نامه دکتری را که در طی سال ها فعالیت در حیطه های تحقیقات دانشگاهی و صنعتی به صورت حرفه ای کسب کرده ایم در اختیار شما قرار دهیم.

در این صفحه شما با اطلاعات کاملی در خصوص یک رساله دکتری و انجام پایان نامه دکتری (نسبت به پایان نامه، کلمه رساله در مقطع دکتری مناسب تر است)، آشنا می شوید. ما سعی کرده ایم تا پاسخ کاملی برای سوالات شما ارائه دهیم.

امیدواریم تا این مطالب مناسب شما بوده باشد. اگر در خصوص مشاوره، آموزش و یا انجام پایان نامه دکتری خود نیاز به راهنمایی و کمک هر یک از متخصصین ما دارید. می توانید از بخش تماس با ما و یا بخش های ارتباطی پایین صفحه استفاده کنید.

مشاوره، آموزش و انجام پایان نامه های دکتری

آنچه در این صفحه می خوانید (همه سوالات و نیازهای شما را پاسخ داده ایم) :

انجام پایان نامه دکتری قیمت مناسب

یکی از نگرانی های دانشجویان دکتری در خصصوص هزینه های انجام پایان نامه دکتری می باشد. در واقع بسیاری از دانشجویان در این خصوص سوالاتی دارند که لازم است تا به تمامی این سوالات پاسخ داده شود.

بر اساس یک تجربه چندین ساله در زمینه رساله های دکتری همواره توصیه می کنم تا دانشجویان در خصوص هزینه های پایان نامه به چند نکته توجه کنند:

 • هزینه های بسیار پایین انجام پایان نامه دکتری: هزینه های اعلامی پایین برخی موسسات و محققان در خصوص انجام پایان نامه دکتری نشان می دهد که یا از فرآیند های اجرایی یک پایان نامه دکتری به همراه استخراج مقالات که حداقل 15 داور و استاد بر روی آن نظارت می کنند آگاهی ندارند یا با هزینه پایین سعی در جذب دانشجو و سپس اعلام هزینه های بیشتر در ادامه مسیر دارند. بنابراین این موضوع را دقت نمایید.
 • قیمت پایان نامه نامتعارف: دقت کنید برخی موسسات هزینه های بسیار بالایی را برای اجرای یک پایان نامه دکتری اعلام می کنند. شما باید بدانید که هزینه های پایان نامه دکتری می تواند بر اساس نوع تحقیقات شما متنوع باشد اما از عرف قیمت های اعلامی نباید فراتر باشد.
 • توجه به کیفیت انجام پایان نامه دکتری: شما قرار است یک بار در طول زندگی خود پایان نامه دکتری خود را انجام دهید. این پایان نامه بعدا به عنوان رزومه اصلی شما می توانید همواره مورد نقد و بررسی قرار گیرد بنابراین کیفیت را اولویت خود قرار دهید.
 • پرداخت اقساطی هزینه های انجام پایان نامه دکتری: دقت کنید در زمینه پرداخت هزینه های پایان نامه همواره به صورت اقساطی و بخش به بخش اقدام به پرداخت کنید تا در هر مسیری که متوجه کیفیت نامناسب طرح پژوهشی شدید بتوانید از ضرر بیشتر جلوگیری کنید.

موسسه کاسپین در این زمینه تلاش کرده است تا تمامی موارد فوق را مد نظر قرار دهد و شما از روز اول با محقق به صورت مستقیم در ارتباط خواهید بود.

فرق پایان نامه دکتری و پایان نامه کارشناسی ارشد چیست؟

شما به عنوان دانشجوی دکتری حتما در دوره کارشناسی ارشد از پایان نامه خود دفاع کرده اید. مسلما با دفاع از پایان نامه و امور مرتبط با آن آشنا هستید. اما حتما اولین سوال شما این است که چه فرقی بین پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد وجود دارد.

پایان نامه و رساله دو نوع کار تحقیقاتی هستند که دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای دریافت مدرک تحصیلی خود انجام می‌دهند. این دو کار تحقیقاتی شباهت‌ها و تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. برخی از تفاوت‌های مهم عبارتند از:

تفاوت پایان نام کارشناسی ارشد و دکتری

حجم نوشته انجام پایان نامه دکتری :  پایان نامه معمولا حدود 100 صفحه یا کمتر است، اما رساله شامل اطلاعات و پیشینه‌های وسیع‌تر و بیشتری است و ممکن است تا 400 صفحه یا بیشتر باشد.
هدف تحقیق انجام پایان نامه دکتری : پایان نامه برای آزمودن درک دانشجو از رشته تحصیلی خود و بررسی کارهای قبلی انجام شده در زمینه مورد علاقه‌اش است. رساله برای ارائه کار تحقیقاتی جدید و منحصر به فرد و اضافه کردن دانش جدید به حوزه علمی خود است.
روش تحقیق انجام پایان نامه دکتری :  پایان نامه ممکن است از یک روش تحقیق یا ترکیبی از روش‌ها استفاده کند، اما رساله معمولا از روش‌های پژوهش پیچیده‌تر و خلاقانه‌تر استفاده می‌کند.
منابع انجام پایان نامه دکتری :  پایان نامه از منابع محدودتر و کمتر استفاده می‌کند، اما رساله از منابع گسترده‌تر و بیشتر استفاده می‌کند.

تفاوت از نظر بخش بندی

– بخش‌بندی: پایان نامه و رساله ممکن است بخش‌بندی مختلف داشته باشند، بستگی به شیوه‌نامه دانشگاه یا رشته تحصیلی دارد. اما به طور کلی، پایان نامه شامل صفحات آغازین، فصل نخست (مقدمه)، فصل دوم (پژوهش‌گذار)، فصل سوم (روش تحقیق)، فصل چهارم (نتایج)، فصل پنجم (جمع‌بندی)، منابع و پیوست‌ها است. رساله شامل صفحات آغازین، فصل نخست (پژوهش‌گذار)، فصل دوم (چارچوب نظری)، فصل سوم (روش تحقیق)، فصل چهارم (پژوهش عمل)، فصل پنجم منابع و پیوست ها می باشد.

موضوع پایان نامه: معمولا موضوعات پایان نامه دکتری کلی تر و کامل تر از موضوعات پایان نامه های ارشد می باشد. برای مثال در رشته بازاریابی موضوع پایان نامه ارشد به صورت: بررسی رابطه بین برند و عملکرد شرکت می باشد. همین موضوع در دکتری می شود مدل سازی برند شرکت به منظور دستیابی به عملکرد با رویکرد ترکیبی.

مراحل انجام پایان نامه دکتری

<yoastmark class=

مراحل انجام پایان نامه دکتری ممکن است بسته به دانشگاه، رشته و استاد راهنمای شما متفاوت باشد. اما به طور کلی، می توان این مراحل را در نظر گرفت:

– انتخاب موضوع انجام پایان نامه دکتری و استاد راهنما
– تهیه و تدوین مشاوره و انجام پروپوزال دکتری برای انجام پایان نامه دکتری و ارائه آن به کمیته تحصیلات تکمیلی
– دریافت مجوز انجام پژوهش و شروع به جمع آوری داده ها
– تحلیل داده ها و نوشتن فصل های پایان نامه
– ارائه و دفاع از پایان نامه در جلسه دفاع علنی
– اصلاحات لازم و تکمیل فرآیند ثبت و تحویل پایان نامه

موضوع پایان نامه دکتری

موضوع پایان نامه دکتری
موضوع پایان نامه دکتری

انتخاب موضوع یکی از مراحل مهم و حساس در انجام پایان نامه دکتری است که تاثیر زیادی بر کیفیت، زمان و نتایج تحقیق دارد. برخی از دلایل اهمیت انتخاب موضوع عبارتند از:

 • انتخاب موضوع مناسب باعث افزایش علاقه، انگیزه و تعهد دانشجو به تحقیق می‌شود و کمک می‌کند تا با چالش‌ها و مشکلات روبرو شود.
 • انتخاب موضوع مناسب باعث جلب توجه و حمایت استاد راهنما و داوران پایان نامه می‌شود و اعتبار علمی و جامعه‌شناختی تحقیق را بالا می‌برد
 • انتخاب موضوع مناسب باعث ارائه راه حل‌های جدید و نوآورانه برای مسائل و نیازهای علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه می‌شود و سودمندی و کاربردپذیری تحقیق را افزایش می‌دهد.
 • انتخاب موضوع مناسب باعث تسهیل دسترسی به منابع و اطلاعات مورد نیاز تحقیق می‌شود و زمان و هزینه تحقیق را کاهش می‌دهد.
 • انتخاب موضوع مناسب باعث شکل‌گیری شخصیت علمی و تخصصی دانشجو در رشته تحصیلی می‌شود و فرصت‌های شغلی، آموزشی و پژوهشی را برای او فراهم می‌کند

بنابراین، دانشجو باید با دقت، تحقیق، مشورت و خلاقیت به انتخاب موضوع پایان نامه خود بپردازد و عوامل مؤثر بر آن را در نظر بگیرد.

تماس با ما

whatsapp : 0098
شماره تماس برای مشاوره آموزش و انجام پایان نامه: 02188252497

موضوع جدید برای انجام پایان نامه دکتری در سال 2023

در ادامه با کلیک بر لینک های زیر می توانید جدیدترین موضوعات انجام پایان نامه دکتری را دریافت کنید.

دقت کنید این موضوع ها پیشنهادی است و برای الگو گرفتن است. برای مشاوره می توانید با کارشناسان ما تلفنی و یا به صورت آنلاین صحبت نمایید:

جدیدترین موضوعات پایان نامه دکتری 2023

در این بخش می توانید جدید ترین موضوعات پایان نامه دکتری را مشاهده کرد که به عنوان نمونه هایی از موضوعات مورد استفاده در انجام پایان نامه ها و رساله های دکتری قابل استفاده می باشند. برای دریافت این موضوعات بر تیتر بالا کلیک کنید. موضوع های ارائه شده ما در این بخش ها به عنوان نمونه می باشد. برای دریافت موضوع جدید و به روز تر با کارشناسان ما در تماس باشید.

قیمت و هزینه انجام پایان نامه و رساله دکتری

یکی از سوالاتی که دانشجویان همواره مطرح می کنند هزینه های نگارش یک پایان نامه دکتری می باشد. در واقع هزینه نگارش و مشاوره پایان نامه دکتری ارتباط مستقیمی با موضوع و همچنین روش شناسی تحقیق شما دارد. گاهی موضوع به گونه ای انتخاب می شود که می بایست از ترکیب چندین روش برای انجام پایان نامه استفاده کرد.

نکته مهمی که مطرح می شود این است که دفت کنید نه درگیر هزینه های پایین اعلامی شوید و نه هزینه های بسیار سنگین.

در یک جستجو در بین موسسات ما به هزینه های 15 الی 60 میلیون برخورد کرده ایم. مسلما با تجربه ای که بنده دارم، و با توجه به دفعاتی که اساتید پایان نامه را ارزیابی می کنند و طول زمان کار یک پایان نامه (حداقل 3 استاد راهنما و مشاور، حداقل 3 استاد داور در پروپوزال، حداقل 5 استاد داور در پیش دفاع، حداقل 3 استاد داور در دفاع، حداقل 6 استاد داور در ارزیابی مقاله که جمعا حدود 20 ارزیابی در طول حداقل یک سال) می باشد. بنابراین دریافت هزینه های پایین نشان دهنده عدم تجربه فرد مورد نظر در خصوص مراحل مختلف است و یا برخی موسسات ابتدا هزینه پایینی مطرح و سپس در مسیر به بهانه های مختلف هزینه ها را ارتقا می دهند.

هزینه مناسب نگارش پایان نامه دکتری در سال 1402

بنابراین به این موضوع دقت نمایید. هزینه یک پایان نامه بدون هیچ گونه کپی برداری و با موضوع متوسط در سال 1402 می بایست بین 25 الی 35 میلیون اعلام شود. چراکه یک پروژه تحقیقاتی واقعی بسیار زمان بر و نیاز به یک فرد بسیار متخصص دارد. دقت کنید پایان نامه دکتری شما بارها مورد انتقاد همکاران، دوستان و جامعه قرار می گیرد. کوچکترین کپی برداری حتی اگر امروز توسط دانشگاه شناسایی نشود در آینده و با توسعه تکنولوژی ها به راحتی مشخص می شود و این می تواند تمامی زحمات شما را هدر بدهد. بنابراین انتخاب درست نمایید. یا کار را خودتان کامل انجام بدهید و یا اگر وقت و زمان و یا دانش کافی ندارید به یک موسسه و یا فرد معتبر بسپارید.

نگارش پروپوزال دکتری

انجام پروپوزال دکتری

نگارش پروپوزال در مقطع دکتری برای ارائه یک مطالعه پژوهشی کامل و موفق بسیار حائز اهمیت است. در ادامه مواردی که باید در نگارش پروپوزال در مقطع دکتری در نظر گرفته شوند را بررسی می‌کنیم:

 1. موضوع: انتخاب موضوع مناسب بسیار حائز اهمیت است. موضوع باید جدید و مهم باشد و بهتر است موضوعاتی که قبلا مورد تحقیق قرار گرفته‌اند، به شکل جدید و اصلاح شده بررسی شوند.
 2. سؤالات پژوهشی: قبل از شروع به نگارش پروپوزال، باید سؤالات پژوهشی خود را مشخص کنید. این سؤالات باید مرتبط با موضوع شما باشند و باید به پاسخ دادن به آنها تمرکز کنید.
 3. روش پژوهشی: روش پژوهشی باید مطابق با سؤالات پژوهشی شما باشد و باید به صورت دقیق توضیح داده شود که چگونه به دست آوردن پاسخ به سؤالات پژوهشی پرداخته خواهد شد.
 4. اهمیت پژوهش: در این قسمت باید به دقت شرح دهید که چرا پژوهش شما اهمیت دارد و چگونه می‌تواند به پیشرفت در حوزه مورد نظر کمک کند.
 5. مراجع: لیستی از مراجع مورد استفاده برای تحقیق باید در پروپوزال درج شود. باید به دقت اطلاعات مراجع را درج کنید، تاریخ انتشار، ناشر و شماره صفحه.
 6. زمان‌بندی: زمان‌بندی و اهداف مطالعه نیز باید در پروپوزال ذکر شود. باید برنامه‌ریزی دقیقی از زمان‌های مختلف پژوهش

ما در این لینک اطلاعات کاملی در خصوص نگارش پروپوزال دکتری ارائه کرده ایم که می تواند برای مطالعه بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.

فصل های پایان نامه دکتری

فصل های پایان نامه دکتری
فصل های پایان نامه دکتری

به صورت کلی پایان نامه دکتری در 5 فصل تنظیم می شود:

فصل اول انجام پایان نامه دکتری : کلیات تحقیق است که تقریبا مشابه پروپوزال می باشد. با این تفاوت که یک مقدمه به آن اضافه می شود. در برخی موارد برای تقویت فصل اول از منابع بیشتری استفاده می شود.

فصل دوم انجام پایان نامه دکتری :  در این بخش مبانی نظری و چارچوب کلان تحقیق ارائه می شود. در این بخش با استفاده از منابع به روز اقدام به نگارش مفاهیم نظری در خصوص متغیرهای تحقیق انجام می شود. بررسی ادبیات یک مرحله بسیار مهم در فرآیند انجام پایان نامه دکتری است. در این مرحله، شما باید به طور کامل به بررسی مقالات، کتاب‌ها و منابع دیگری که در حوزه تحقیق شما مرتبط هستند، بپردازید. بررسی ادبیات به شما امکان می‌دهد تا به دانش موجود در حوزه مورد نظر دسترسی پیدا کنید و به شما در تدوین چارچوب تحقیق و مشخص کردن نقاط قوت و ضعف تحقیق شما کمک می‌کند. در این بخش از راهنما، به شما روش‌ها و راهنمایی‌هایی برای انجام یک بررسی ادبیات کامل ارائه می‌دهیم.

مهم ترین فصول پایان نامه دکتری

فصل سوم انجام پایان نامه دکتری :  روش شناسی تحقیق است. در این بخش می بایست روش تحقیق، جامعه آماری و نمونه و همچنین ابزار گرداوری داده ها و روش تجزیه وتحلیل کار خود را بخوبی تشریح نمایید. روش تحقیق شما باید بر اساس سوال تحقیق و هدف تحقیق شما تعیین شود. شما باید به دقت انواع روش‌های تحقیقی را بررسی کنید و روشی را که بهترین امکانات را برای جمع آوری و تحلیل داده ها فراهم می‌کند، انتخاب کنید. همچنین، باید به مسائل اخلاقی مرتبط با تحقیق خود توجه کنید. در این بخش از راهنما، به شما نکات و روش‌هایی برای طراحی یک روش تحقیق قوی ارائه می‌دهیم.

فصل تحلیل داده ها پایان نامه دکتری

فصل چهارم انجام پایان نامه دکتری :  تجزیه و تحلیل داده ها: در این فصل از پایان نامه دکتری شما می بایست به تحلیل داده های خود بپردازید. جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل آن‌ها یک بخش بسیار حیاتی از انجام پایان نامه دکتری است. شما باید به دقت روش‌های جمع آوری داده ها را بررسی کنید و داده های مورد نیاز برای پاسخ به سوال تحقیق خود را به دست آورید. سپس، با استفاده از روش‌های آماری مناسب، داده ها را تجزیه و تحلیل کنید. در این بخش از راهنما، به شما نکات و راهنمایی‌هایی برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها ارائه می‌دهیم. این فصل یکی از مهم ترین فصل های پایان نامه است که امروزه تقریبا به صورت روش های ترکیبی انجام می شود.

فصل نتیجه گیری پایان نامه دکتری

فصل پنجم انجام پایان نامه دکتری :  نتیجه گیری و پیشنهادات: در این فصل می بایست نتایج تحلیل داده های خود را تفسیر کنید و همچنین با استفاده از مقایسه با نظریات و پیشینه های تحقیقاتی، تفاوت بین پایان نامه خود و سایر مقالات و پایان نامه ها را بیان کنید. در این بخش از پایان نامه دکتری، شما باید نتایج حاصل از تحقیقات خود را تفسیر کنید و نتیجه‌گیری‌هایی که می‌توانید از آن‌ها برداشت کنید را مطرح کنید. همچنین، باید به نقاط قوت و ضعف تحقیق خود اشاره کنید و پیشنهاد‌هایی برای تحقیقات آینده ارائه دهید. در این بخش از راهنما، به شما راهنمایی‌هایی برای تفسیر نتایج و استنباط نتیجه‌ها ارائه می‌دهیم.

بخش های پایانی: این بخش ها شامل منابع، پیوست نرم افزاری و پیوست پرسشنامه یا مصاحبه ها می باشد.

نرم افزارهای مورد نیاز برای انجام پایان نامه دکتری

نرم افزار spss

برای انجام پایان نامه دکتری در روش‌های تحقیق کیفی و کمی، می‌توانید از چندین نرم‌افزار متفاوت استفاده کنید. در زیر، به برخی از نرم‌افزارهای رایج برای هر روش اشاره خواهم کرد:

روش تحقیق کمی:

1. SPSS: SPSS (نرم‌افزار آماری برای علوم اجتماعی) یکی از معروف‌ترین نرم‌افزارهای آماری است. با استفاده از SPSS می‌توانید داده‌های آماری خود را تجزیه و تحلیل کنید و آماره‌های مختلفی مانند میانگین، انحراف معیار، تجزیه و تحلیل عاملی و غیره را محاسبه کنید.

2. Stata: Stata نیز یک نرم‌افزار آماری قدرتمند است که برای تجزیه و تحلیل داده‌های آماری و انجام مدل‌های پیشرفته مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار برای تحقیقات در حوزه علوم اجتماعی، بهداشت عمومی، اقتصاد و آموزش بسیار مفید است.

3. SAS: SAS (نرم‌افزار آماری) یکی دیگر از نرم‌افزارهای قدرتمند برای تجزیه و تحلیل داده‌های آماری است. این نرم‌افزار برای تحقیقات در حوزه‌های مختلف مانند علوم اجتماعی، بهداشت عمومی، اقتصاد و مدیریت استفاده می‌شود.

4. مدلیابی معادلات ساختاری: یکی از مهم ترین و معروفترین روش ها در انجام پایان نامه دکتری مرتبط با روش مدلیابی معادلات ساختاری می باشد. این روش که ترکیبی از روش های رگرسیونی است در دو قالب روش تحلیل عاملی تاییدی و اکتشافی مطرح می باشد. در این روش شما می توانید مدل های کاربردی خود را مورد آزمون قرار دهید تا برازش مدل مورد بررسی قرار گیرد. در این روش ابتدا با شاخص های همچون RMSEA, GFI, CFI, NFI برازش مدل تایید و سپس با بارعاملی وضعیت روابط بین متغیرهای تحقیق ارزیابی می شود.

روش تحقیق کیفی:

نرم افزارهای بخش روش تحقیق کیفی در ادامه بیان شده است:

1. NVivo: NVivo یک نرم‌افزار متخصص در تحلیل داده‌های کیفی است. با استفاده از NVivo می‌توانید متون، مصاحبه‌ها، گفتارها، تصاویر و فیلم‌ها را به طور جامع تحلیل کنید و الگوها، مفاهیم و موضوعات مختلف رادر داده‌های کیفی شناسایی کنید.

2. MAXQDA: MAXQDA یک نرم‌افزار قدرتمند برای تحلیل داده‌های کیفی است. با استفاده از MAXQDA می‌توانید متون، گفتارها، تصاویر و فیلم‌ها را تحلیل کنید و انواع روش‌های تحلیل کیفی مانند تحلیل مضمونی، تحلیل داده‌های پویا و تحلیل محتوا را انجام دهید.

3. Atlas.ti: Atlas.ti نیز یک نرم‌افزار قدرتمند برای تحلیل داده‌های کیفی است. این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا داده‌های کیفی را بررسی و به دست آوردهای ارزشمندی درباره الگوها، روابط و مفاهیم مختلف در داده‌های خود بدست آورید.

مهم است که در انتخاب نرم‌افزارها، نیازهای خاص خود را بررسی کنید و به همراهی اینکه آیا نرم‌افزار با سیستم عامل شما سازگار است یا خیر، توجه کنید. همچنین، دوره‌های آموزشی و منابع موجود برای هر نرم‌افزار را نیز در نظر بگیرید تا با استفاده از آنها بهره‌وری بیشتری داشته باشید.

خدمات گروه علمی پژوهشی کاسپین در انجام پایان نامه

گروه علمی پژوهشی کاسپین در زیرشاخه های زیر به ارائه خدمات انجام پایان نامه می پردازد:

انجام پایان نامه دکتری زبان انگلیسی

در سال های اخیر تعداد زیادی از ایرانیان با مهاجرت به کشورهای مختلف و اخذ پذیرش از دانشگاه های بین المللی اقدام به ارائه پایان نامه های خود به زبان انگلیسی نموده اند. یکی از خدمات موسسه کاسپین در سال های اخیر ارائه مشاوره های کاربردی در قالب زبان انگلیسی برای انجام پایان نامه های دکتری دانشگاه های اروپایی، آمریکایی، استرالیا، آسیایی بوده است. تجربه ما در تعامل با اساتید بین المللی و تایید کلیه کارهای اجرا شده در این زمینه این موسسه را به یکی از مراجع انجام پایان نامه دکتری زبان انگلیسی تبدیل کرده است. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص انجام پایان نامه انگلیسی کلیک نمایید.

انجام پایان نامه دکتری مدیریت

در این صفحه می توانید خدمات گروه علمی و پژوهشی کاسپین را در زمینه رشته مدیریت و گرایش های آن مشاهده نمایید. در این بخش اطلاعاتی در خصوص نحوه انتخاب موضوع برای انجام پایان نامه دکتری مدیریت به همراه نگارش پروپوزال دکتری مدیریت و همچنین مراحل اجرایی پایان نامه دکتری مدیریت را مشاهده می نمایید.

انجام پایان نامه دکتری حسابداری

در این صفحه می توانید خدمات گروه علمی و پژوهشی کاسپین را در زمینه رشته حسابداری و گرایش های آن مشاهده نمایید. در این بخش اطلاعاتی در خصوص نحوه انتخاب موضوع برای انجام پایان نامه دکتری حسابداری به همراه نگارش پروپوزال دکتری حسابداری و همچنین مراحل اجرایی پایان نامه دکتری حسابداری را مشاهده می نمایید.

انجام پایان نامه دکتری اقتصاد

در این صفحه می توانید از خدمات ما در حیطه انجام پایان نامه دکتری اقتصاد بهره مند شوید. جدیدترین روش ها و متود های تحلیلی و نگارشی پایان نامه دکتری به همراه حرفه ای های تحقیقات اقتصادی را گرد هم آورده ایم تا بتوانید با خیالی آسوده فعالیت های تحقیقاتی خود را انجام دهید. برای دریافت خدمات مشاوره ای تخصصی در این بخش لینک زیر را کلیک نمایید:

انجام پایان نامه دکتری اقتصاد

انجام پایان نامه دکتری مهندسی صنایع

در این بخش می توانید از خدمات تخصصی موسسه کاسپین در دریافت مشاوره های تخصصی برای انجام پایان نامه دکتری مهندسی صنایع با روش های ترکیبی بهره مند شوید. برای دریافت خدمات تخصصی در زمینه انجام رساله دکتری مهندسی صنایع لینک زیر را کلیک نمایید:

انجام پایان نامه دکتری مهندسی صنایع

انجام پایان نامه دکتری برنامه ریزی شهری

در این بخش تلاش کرده ایم تا به ارائه اطلاعات کامل در خصوص مراحل و گام های انجام پایان نامه دکتری برنامه ریزی شهری نکات لازم را برای شما دانشجویان گرامی فراهم نماییم. با مطالعه این بخش ایده های لازم را برای شروع نگارش پایان نامه خود دریافت خواهید کرد. برای این منظور لینک زیر را کلیک نمایید:

انجام پایان نامه دکتری برنامه ریزی شهری

انجام پایان نامه دکتری جامعه شناسی

در این بخش تلاش شده است تا در خصوص انجام پایان نامه دکتری جامعه شناسی مطالبی برای خوانندگان ارائه شود. با مطالعه این بخش می توانید بخوبی با مراحل انجام پایان نامه دکتری جامعه شناسی آشنا شده و در صورت نیاز به مشاوره با ما در تماس باشید. برای دریافت اطلاعات تخصصی در خصوص پایان نامه جامعه شناسی لینک زیر را کلیک نمایید:

انجام پایان نامه دکتری جامعه شناسی

نحوه دفاع از پایان نامه دکتری

دفاع از پایان نامه دکتری
دفاع از پایان نامه دکتری

هنگام دفاع از پایان نامه دکتری، رعایت نکات زیر می‌تواند به شما کمک کند:

1. آماده‌سازی کامل: مطالعه دقیق و کامل پایان نامه خود را قبل از جلسه دفاع انجام دهید تا به تمامی جزئیات آن آشنا شوید و پرسش‌های محتمل را پیش بینی کنید.

2. تمرکز بر سؤالات: سعی کنید به صورت دقیق به سؤالات اعضای هیئت دفاع پاسخ دهید. اگر سؤالی را درست درک نمی‌کنید، می‌توانید از اعضای هیئت دفاع خواستار توضیحات بیشتر شوید.

3. محدودیت زمانی: معمولاً در جلسات دفاع محدودیت زمانی وجود دارد. تمرکز بر مطالب مهم و اصلی پایان نامه خود و ارائه آن‌ها به طور خلاصه و مفید می‌تواند موثر باشد.

شروع دفاع از پایان نامه دکتری

4. تبیین ساختار پایان نامه: به طور خلاصه و واضح، ساختار کلی پایان نامه خود را توضیح دهید. این شامل معرفی، مسئله‌پردازی، روش‌شناسی، نتایج و نتیجه‌گیری می‌شود.

5. توجه به محدودیت‌ها و مشکلات: اگر محدودیت‌ها و مشکلاتی در طول تحقیق و نگارش پایان نامه وجود داشته است، به آن‌ها اشاره کنید و توضیح دهید که چگونه تلاش کرده‌اید این مسائل را حل کنید.

6. دفاع از نتایج: توضیح دهید که چگونه نتایج تحقیق شما مسئله را حل کرده و چگونه به پرسش‌های پژوهشی پاسخ داده‌اند.

7. بررسی پژوهش‌های آینده: به طور خلاصه، راهکارها و پیشنهادهای خود برای پژوهش‌های آتی مرتبط با موضوع پایان نامه خود را ارائه کنید.

8. ایجاد ارتباط با اعضای هیئت دفاع: به طور خوش‌بینانه و مودبانه با اعضای هیئت دفاع ارتباط برقرار کنید و از نظرات و پیشنهادات آن‌ها استفاده کنید.

9. رعایت اصول ارتباطی: به اصول ارتباطی احترام بگذارید، شنونده خوبی باشید و پاسخ‌های خود را به صورت واضح و قابل فهم ارائه دهید.

10. اطمینان و اعتماد به نفس: باور داشته باشید که مطالعه و تحقیق‌هایتان معتبر و قابل قبول است و با اطمینان به سؤالات پاسخ دهید.

در کل، رعایت این نکات و آماده‌باشی کامل به شما کمک خواهد کرد تا در جلسه دفاع از پایان نامه دکتری خود با موفقیت عمل کنید.

whatsapp : 0098
شماره تماس برای مشاوره آموزش و انجام پایان نامه: 02188252497

 

سوالات متداول

تفاوت انجام پایان نامه دکتری و ارشد در چیست؟

در اصول این دو فرقی با هم ندارند. اما از نظر محتوایی و موضوعی و حتی تعداد صفحات پایان نامه دکتری بسیار غنی تر از پایان نامه کارشناسی ارشد می باشد.

چگونه موضوع برای انجام پایان نامه انتخاب کنم؟

اول به استاد مراجعه کنید و سپس بر اساس علایق خود و موضوعات به روز بخصوص موضوعاتی که در نشریات مطرح ارائه می شود می توانید الگو بگیرید. حتما در سطح دکتری به موضوعات مدل سازی روی بیاورید.

آیا می‌توانم موضوع تحقیق خود را در حین انجام پایان نامه تغییر دهم؟

بله، در برخی موارد، ممکن است نیاز به تغییر موضوع تحقیق وجود داشته باشد. اما قبل از اقدام به تغییر موضوع، با استاد راهنمای خود در ارتباط باشید و دلایل تغییر را به طور کامل توضیح دهید.

آیا می‌توانم به صورت همزمان با تحقیق، مقالاتی را منتشر کنم؟

بله، می‌توانید در حین انجام تحقیق، مقالات کوتاهی را در مجلات علمی منتشر کنید. اما توصیه می‌شود که نتایج اصلی تحقیق را در پایان نامه دکتری خود منتشر کنید.

هزینه و قیمت نگارش پایان نامه دکتری به صورت حرفه ای چقدر است؟

هزینه و قیمت بستگی کاملی به روش شناسی تحقیق و عنوان شما دارد. اما به صورت متوسط یک پایان نامه با کیفیت بسیار بالا معمولا بین 25 الی 35 میلیون تومان هزینه مطرح می شود. باز هم این هزینه بسته به شرایط مختلف می تواند متفاوت باشد. به هیچ وجه درگیر هزینه های پایین اعلامی نشوید. چراکه یا ناشی از عدم توانمندی فرد مورد نظر می باشد و یا بسیاری از موسسات با بیان هزینه های پایین دانشجو را درگیر کرده و سپس در مسیر هزینه ها را ارتقا می دهند.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.